آب بندی دیوار حائل آب بندی دیوار حائل .

آب بندی دیوار حائل

عایق حرارتی دیوار داخلی

عایق
حرارتی دیوار داخلی عایق حرارتی دیوار داخلی یعنی کاهش انتقال حرارت میان اشیا در تماس حرارتی یا این که در محدوده تاثیر تابشی . به عبارت دیگر عایق حرارتی یعنی انتقال انرژی حرارتی بین شی ءها با جایگاه حرارت متفاوت .

عایق حرارتی می‌تواند با روش ها یا فرآیندهای مختص طراحی شده و همینطور با گونه های و مواد مطلوب ایجاد گردد . عایق حرارتی ایزوبز با ضخامت ۵ میلی متر قادر است در مقابل نفوذ حرارت در فصل گرما و نفوذ سوزوسرما در فصل سرد خودداری کند .

جریان گرما و سرما یک فیض اجتناب ناپذیر از تماس میان اجسام با دمای متعدد هست .
عایق حرارتی ایزوبز باعث می‌گردد که سوق دهی حرارتی کاهش یابد و تابش حرارتی را به جهت مخالف منعکس می‌نماید .

آب بندی دیوار حائل

در
عایق حرارتی خاصیت مهم مواد عبارتند از تراکم الیاف جنس و گنجایش حرارتی عایق حرارتی ایزوبز با الیاف پلی استر ساخته شده و به برهان تراکم الیاف میتواند تا ۴۰ درصد مصرف انرژی را کاهش دهد .

یک عدد از رویه شغل های مطلوب برای دوری از کاهش مصرف انرژی و میزان اتلاف دمای محفظه در فصل گرما و سوز‌و‌سرما به کارگیری از عایق حرارتی ایزوبز برای عایق حرارتی دیوار داخلی هست .

به‌این رخ که این عایق را در دیوارهای فرنگی که هم می توانیم از باطن به کارگیری نماییم هم از نمای ساختمان ، خانه یا محل کار یا کلیه بخش هایی که منبط با فضای خارجی میباشند استعمال کنیم .

به دلیل سبک سازی ساختمان ها و به کارگیری از مصالح نا مرغوب ، استفاده از عایق حرارتی ایزوبز جهت پرهیز از ورود هوای گرم و سرد به داخل و بر عکس و اتلاف انرژی محیط عایق حرارتی ایزوبز می تواند مورد مناسب و معمولی ای برای انجام عایقکاری باشد .

عایق
حرارتی دیوار داخلی
عایق
حرارتی دیوار داخلی
بعضی
از مزیت های عایق حرارتی ایزوبز صرفه
جویی در انرژی تا ۴۰ درصد دارای
تائیدیه بهداشت دارنده
تائیدیه اروپا ضخامت
های ۵ و ۸ میلی متری عمر
مضاعف بالا ضد
باکتری ضد
سایش عایق
رطوبتی دوری
از جلوس کرد ساختمان


برچسب: آب بندی دیوار حائل،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۲:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)