آب بندی دیوار حائل آب بندی دیوار حائل .

آب بندی دیوار حائل

آب بندی سطح ها بتنی

آب
بندی سطح ها بتنی | آب بندی دیوار حائل | فروش مواد آب بندی بتن مواد آب بندی بتن جهت آب بندی دیوارحائل ، استخر - بنا های بتنی از سه منظر استمرار ، سود برداری و زیبایی تهیدست آب بندی می باشند . آب بندی بنا های بتنی گویای نظر تمهیدات واجب برای پرهیز از نفوذ یا عبور آب یا این که سایر مایعات از مدت بتن می باشد .خط مش های مختلفی برای آب بندی بتن وجود دارااست .سه
منش عمده آب بندی بنا های بتنی ، آب بندی در حین تولید ، آب بندی به منش پوشش های سطحی یا این که نفوذگر ، آب بندیبه روش تزری
سازه های بتنی از سه منظر دوام ، منفعت برداری و زیبایی نیازمند آب بندی می باشند . آب بندی بنا های بتنی گویای لحاظ تمهیدات لازم برای پرهیز از نفوذ یا عبور آب یا بقیه مایعات از مقطع بتن می باشد .منش های مختلفی برای آب بندی بتن وجود دارد .سه منش بخش اعظم آب بندی بنا های بتنی ، آب بندی در حین تولید ، آب بندی به منش پوشش های سطحی یا این که نفوذگر ، آب بندیبه راه و روش تزریق می باشد .

باید دقت داشت که آب بندی بتن در اکثری از مواقع با وجود اینکه ما شاهده ورود آب از گوشه ای و خروج آن از سمتی دیگر نیستیم به لحاظ تداوم بنا دارای اهمیت بالایی می باشد .

واضح هست که مطمئن ترین رویه و کارآمد ترین روش همواره آب بندی بنا های بتنی با به کارگیری تمهیدات در حین ایجاد می باشد . این امر می توانایی با به کار گیری از کاهش نفوذپذیری بتن ، استفاده از افزودنی های بتن آب بند کننده و نصب واتراستاپ آب بند کننده بتن یا این که به کارگیری از پوشش های آب بندی در جهت فشار مثبت تحقق یابد .

اما متاسفانه با این وجود در بسیاری از مواقع مشاهده می شود به عارضه ها اقتصادی و یا این که عدم تدبیر کافی سازندگان و تصمیم گیران این سیستم آب بندی در سازه های بتنی فیس نمی گیرد .

لذا در این رخ در گام دوم می توان برای آب بندی بتن از یک عدد از دو خط مش رایج آب بندی بنا های بتنی یعنی آب بندی به منش تزریق رزین های پلی یورتان و اپوکسی و یا خط مش آب بندی با به کارگیری از انواع پوشش های آب بندی استعمال کرد . لازم به ذکر است که پوشش های آب بندی دارنده گون های مختلفی می باشند که هر یک متناسب با موقعیت منفعت برداری و محدودیت های مالی و اجرایی، انتخاب و قابل به کارگیری می باشند .لذا آنچه در این میان می تواند در گزینش شیوه آب بندی بتن مسئله دقت باشد لحاظ حداکثر تداوم آب بندی بنا های بتنی می باشد .

از
پاراگراف اشکال پوشش های آب بندی بتن می توانایی به موردها تحت اشاره کرد :
پوشش
آب بندی کننده نفوذگر و کریستال شونده بتن
پوشش
آب بند کننده پلیمری سیمانی دو جزئی بتن
پوشش
آب بند کننده پلی یورتان و اپوکسی بتن
پوشش
آب بند کننده پلی یروتان بتن
پوشش
آب بند کننده اکرولیکی بتن
پوشش
آب کننده سیلوکسان بتن
و
بقیه انواع پوشش های آب بندی بتن
از مزایای استعمال از آب بندی به رویه تزریق رزین پلی یورتان و اپوکسی می بضاعت و توان به قابلیت و امکان از اجرای آب بندی در فاشر مثبت و منفی ، حداکثر دوام بنا بتنی به علت دوری از ورود آب به بنا و سرعت بالای اجرا می باشد . از مشکل‌ها بیشتر این رویه آب بندی بتن ، تخصص بالای مورد نیاز ، نیاز به امکانات خاص و گرانقیمت قضیه نیاز و ارزش گرانتر این راه آب بندی بتن می باشد .

این
شرکت عملیات آب بندی سازه های بتنی را به دو رویه جانور در جهان و ایران یعنی آب بندی بتن به خط مش عایق سطحی و
رویه
آب بندی بتن به راه تزریق رزین پلی یورتان و اپوکسی انجام می دهد :
آب
بندی بتن به رویکرد عایق سطحی :
این
رویکرد آب بندی بتن بر مبنای ایجاد لایه نفوذ ناپذیر در مرحله بتن شکل گرفته می‌باشد که در حالا حاضر بسته به موقعیت بنا و
منفعت
برداری از سازه با استفاده از مواد های آب بندی بتن با پایه ها ی متفاوت و تولیدی موسسات معتبر جهانی مثل انجام می
شود .

رویکرد
آب بندی بتن با استفاده از تزریق رزین پلی یورتان و اپوکسی:
این
راه و روش آب بندی بتن بر مبنای تزریق رزین های پلی یورتان و اپوکسی یک جزئی و دوجزئی با پمپ اختصاصی تزریق در محلهای نفوذ آب
می باشد که باعث آب بندی جسم بتن از داخل و عمق بتن می گردد .

 

حتمی به ذکر می‌باشد که راه و روش پیشنهادی این شرکت برای آب بندی سازه های بتنی همواره آب بندی بتن به منش تزریق می باشد .

در
اکنون حاضر این شرکت به تیتر یک عدد از نادر شرکت های دارای امکانات تخصصی ، تجربه و توانمندی در موضوع آب بندی بتن با
استعمال از تزریق رزین پلی یورتان و اپوکسی می باشد .

 

 

 

 

 

 

مزایای
عمده آب بندی بتن به روش تزریق زرین های پلی یورتان و اپوکسی:
آب بندی جسم بتن و عدم ورود آب به داخل بتن و جلوگیری از اثرات مخرب ورود آب به بتن مثل خوردگی و . . .

امکان
آب بندی بتن از هر دو سمت بنا ( آب بندی بتن در فشار مثبت و فشار منفی )
امکان
آب بندی بتن در محلهای با دبی آب بالا
مقاومت
این روش آب بندی بتن در برابر فشار معکوس آب
قدمت
طولانی این روش آب بندی بتن
امکان
آب بندی ترکهای بتن با بعد ها مختلف
امکان
آب بندی بتن در محیط های مرطوب و سازه های در درحال حاضر سود برداری
سرعت
بالای اجرایی عملیات قضیه لحاظ آب بندی بتن

آب بندی دیوار حائل
کلینیک فنی بتن کشور‌ایران با تفکر ساخت مرکزی تخصصی و کاربردی در قضیه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در تراز مملکت و منطقه شیوه اندازی شده می‌باشد .

کلینیک فنی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در مرحله مرز و بوم می باشد که توانسته با ارائه سرویس ها متنوع و تخصصی قدمی جدید و البته کارآمد در میدان صنعت بتن میهن بردارد . این فرمان سبب شده تا کارشناسان و مهندسی فعال در عرصه بتن مملکت با در اختیار داشتن مجموعه کارآمد در کنار خویش رویکرد دشوار اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند .

کلینیک فنی بتن ایران، با به کارگیری مجموعه های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از بین فعالان و متخصص ها بتن پررنگ کشور همواره کارایی داراست تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص سبب افزایش مرحله کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن مرحله عملی دست اندرکاران گردد .

در این راستا ، کلینیک فنی بتن جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را در سه شاخه فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی انگیزه دهی و پیگیری نموده و می کند .

بخش مهندسی و اجرایی کیلینیک فنی و تخصصی بتن : بر هیچ کس پوشیده نمی باشد که ارتقا کیفیت و استمرار پروژه ها عمرانی و سازه های بتنی در حین ایجاد و سود برداری نیازمند سوق به سمت ارائه خدمات تخصصی و هدفمند می باشد . این امر به خصوص در پروزه تخصصی و حساس تر مانند تعمیرات و نوسازی سازه های بتنی که بازدهی و سود گیری از آن ها صفر یا صدی می باشد ، رنگ و بوی بدون شوخی تری به خویش می گیرد . از این رو گروه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایارن با در اختیار گیری امکانات تخصصی ، گروه مهندسی و کارشناسی و نیروهای اجرایی متبحر و آموزش چشم خدماتی به روز و تخصصی را به دست اندرکاران و کارفرمایان پروژه های عمرانی در تراز مملکت و حوزه‌ ارائه کند .


برچسب: آب بندی دیوار حائل،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۵:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)